Alletra 5000 Hybrid - najefektívnejší manažment dát vo svojej triede

Domov >> Aktuality >> Alletra 5000 Hybrid - najefektívnejší manažment dát vo svojej triede

Pravdu nepoprieme: Tým najcennejším, čím podniky môžu disponovať, sú dáta. Dáta sú životnou silou pre aktiváciu novej generácie obchodných a prevádzkových modelov, ktoré podnikanie posúvajú vpred. Každá organizácia, ktorá chce byť v dnešnej dobe konkurencieschopná, sa musí dátami riadiť a musí ich vedieť spravovať. Ako mať svoje dáta pod kontrolou, či využívať diskový priestor ako v cloude a pritom všetkom ešte aj znížiť náklady? Odpoveďou je HPE Alletra.

 

HPE pridalo hybridný Alletra 5000 do svojho portfólia Block Storadge a GreenLake, ktoré zákazníkom poskytuje väčšiu kapacitu a viac možností spotreby a zároveň znižuje náklady. Odomknite skutočný potenciál správy vášho IT v hybridnom cloude a získajte agilitu pre každú aplikáciu v celom jej životnom cykle.

HPE Alletra 5000, postavený na základe DNA HPE Nimble Storage Adaptive Flash, poskytuje jednoduché, spoľahlivé a nákladovo efektívne hybridné úložisko pre univerzálne pracovné zaťaženie. Je to všetko, čo máte radi na svojom HPE Nimble Storage – a ešte oveľa viac.

Celý rad HPE Alletra je založený na jednoduchosti a HPE Alletra 5000 nie je v ničom iný. Po jednoduchom nasadení zariadenia je svojmu užívateľovi plne k dispozícii už do niekoľkých minút. Stačí pár klikov a nový systém je nakonfigurovaný a dostupný vo vašej flotile, pripravený na prácu s dátovými aplikáciami, pričom ho môžete transparentne aktualizovať a spravovať odkiaľkoľvek. Prostredníctvom plne natívneho cloudu, môžete globálne monitorovať a spravovať celú svoju flotilu úložísk z jedinej cloudovej konzoly, ktorá je prístupná z akéhokoľvek miesta a na akomkoľvek zariadení. Vďaka tomu je správa stoviek systémov naprieč zemepisnými oblasťami rovnako jednoduchá ako správa jedného. Správa dát je jednoduchá a prakticky stále pod plnou kontrolou.

 

Vďaka najpokročilejšej umelej inteligencii pre IT infraštruktúru môžete svoje úložisko prepnúť na autopilota. HPE InfoSight prostredníctvom strojového učenia vytvára prediktívny model podpory a správy, ktorý dokáže predchádzať problémom a výpadkom. Operácie sú riadené autonómne a UI pomáha zabezpečiť, aby boli vaše aplikácie vždy zapnuté a rýchle. Systém takto dokáže predvídať poruchy a predchádzať im skôr, ako sa vyskytnú, určiť problémy medzi úložiskom a virtuálnymi počítačmi a identifikovať nedostatočne využívané virtuálne zdroje.

 

Získajte optimálny cenový výkon pre vaše univerzálne úlohy

Pomer výkon/cena/kvalita je tu neprekonateľný. Výhodou modelu predaja HPE Alletra technológií je prakticky okamžité vytvorenie cenovej kalkulácie na mieru, ktorá zohľadní konkrétne výkonnostné a kapacitné požiadavky. Mimoriadne efektívna architektúra prináša v porovnaní s hybridnými diskovými poliami HPE Nimble Storage Hybrid až o 25 % vyššiu rýchlosť. Pridajte k tomu neustále deduplikovanie dát, umožňujúce až 5-násobnú úsporu miesta bez zníženia výkonu, a máte diskové pole, ktoré dramaticky zvyšuje efektivitu ukladania a zároveň znižuje náklady. Ako? Technológiu HPE Alletra môžete prostredníctvom HPE GreenLake využívať ako službu. HPE GreenLake umožňuje platiť iba za skutočne spotrebované dátové zdroje. S plytvaním peňazí za nevyužitú kapacitu tak môže byť rázom koniec. Flexibilný model financovania IT prevádzky umožňuje investovať peniaze tam, kde je to skutočne potrebné.

Ďalšie novinky