HPE GreenLake for Block Storage

01. 04. 2024Aktuality

HPE GreenLake for Block Storage

Pracujte rýchlejšie s intuitívnym cloudovým prostredím.

Pracujte rýchlejšie s intuitívnym cloudovým prostredím

Získajte intuitívne lokálne cloudové prostredie s umelou inteligenciou, ktoré zjednodušuje správu a mení prevádzku orientovanú na infraštruktúru na prevádzku zameranú na aplikácie. Posilnite svoje podnikanie inteligentným samoobslužným poskytovaním služieb a zároveň spravujte a chráňte pracovné zaťaženia v hybridnom cloude z jedinej cloudovej konzoly.

Prečo si vybrať HPE GreenLake for Block Storage?

Služba HPE GreenLake pre blokové úložiská, postavená na úložisku HPE Alletra MP, skracuje čas potrebný na získanie informácií vďaka extrémnej rýchlosti a odozve pre vaše moderné, tradičné a konsolidované zmiešané pracovné zaťaženia, ktoré sú citlivé na latenciu.

Toto úložisko, dostupné vždy a všade, poháňa najpokročilejši umelá inteligencia pre infraštruktúru. Prečo je to dôležité? Umelá inteligencia umožňuje autonómnu prevádzku, ktorá zbaví vašu organizáciu nekonečného riešenia akútnych problémov. Vďaka službe riadenej umelou inteligenciou môžete predvídať poruchy a predchádzať im skôr, ako nastanú. Vaši administrátori sa pri správe dátovej infraštruktúry môžu spoľahnúť na odporúčania riadené umelou inteligenciou a zbaviť sa dohadov. Automatizácia prediktívnej podpory a priamy prístup k expertom im pomôžu eliminovať časovo náročné eskalácie.

Nech vám neunikne

Vo videu na našom youtube kanále náš kolega Ján Terai rozbaľuje a predvádza HPE Alletra MP. Určite si ho pozrite cez tento odkaz: 

https://youtu.be/f1GOuvIm5JU