VMware Edge Compute Stack od Lenovo Think System SE350

16. 02. 2023Aktuality

VMware Edge Compute Stack od Lenovo Think System SE350

Rozšírte plynule prostredie VMware od dátového centra až na okraj (edge)

Lenovo a VMware spolupracujú už viac ako dvadsať rokov a pomáhajú zákazníkom zvládať ich najzložitejšie problémy v oblasti virtualizácie a digitálnej transformácie. Zákazníkom poskytujú bezpečné, škálovateľné a vysokovýkonné vSAN certifikované riešenie ReadyNode.

Riešenie je navrhnuté pre výpočtovú techniku na okrajoch siete poskytuje 2-uzlový cluster s vysokou dostupnosťou s Wi-Fi alebo káblovým pripojením a záložným mobilným LTE pripojením. Používa malé, robustné servery ThinkSystem SE350 Edge, ktoré podporujú rozšírenú teplotu, otrasy a vibrácie a poskytujú až 25 až 30 virtuálnych strojov na vzdialenom mieste/mieste Edge. Poskytuje nenáročný a nákladovo efektívny spôsob rozšírenia infraštruktúry vSphere® od spoločnosti VMware na okraj a jej správy pomocou existujúcich nástrojov na správu vSphere. Riešenie je možné nastaviť a spravovať z centralizovaného miesta pomocou vzdialeného svedka VMware vSAN™ a vSphere Lifecycle Manager. S pripravovanou podporou SD-WAN Orchestrator tiež môžete vytvoriť Secure Access Service Edge (SASE), ktorý bude spravovať všetky siete Edge z centralizovaného miesta.

Výhody

Kombinácia kompaktného a výkonného servera Lenovo ThinkSystem SE350 Edge s predinštalovaným VMware ESXi a definovaným softvérovým balíkom VMware vSAN a vSphere (VMware Tanzu™ a SD-WAN sú voliteľné) umožňuje jednoduché nasadenie tohto riešenia pre organizácie všetkých veľkostí a typov priemyslu. Lenovo ThinkSystem SE350 podporuje širokú škálu prípadov použitia v Edge, pričom spája vysoký výpočtový výkon a kompaktný a odolný tvar. Rozmerovo je veľmi skladný. S jeho 43 mm na výškou, 209 mm šírkou a 376 mm hĺbkou ho možno namontovať na stenu, uložiť na policu alebo inštalovať do racku. Server je tiež odolný voči prachu a zvládne teploty od 0 °C do 55 °C. Využíva procesory Intel Xeon D-2100, ktoré obsahujú procesor dátového centra optimalizovaný pre sieťové, úložné a cloudové systémy. Procesory Intel Xeon D-2100 majú až 16 jadier (k dispozícii aj 4c, 8c, 12c, 12c QAT) s výkonom na watt, ktorý je optimalizovaný pre edgové aplikácie.

Lenovo ThinkSystem SE350 je certifikovaný vSAN ReadyNode pre VMware vSphere verzie 6.7 a novšie. Je plne aktivovaný a pripojený k sieti Ethernet pre roztiahnutú konfiguráciu clustra VMware vSAN, pretože podporuje rôzne možnosti pripojenia, ako je káblový 10Gb alebo 1Gb Ethernet, pripojenia SFP+ alebo RJ45, Wi-Fi (koncový bod alebo prístupový bod) a mobilné pripojenie (napr. 4G LTE ). Kombinácia tohto výkonného špeciálneho hardvéru so softvérovým balíkom VMware šetrí čas a peniaze a zároveň znižuje riziko. Táto flexibilná kombinácia všetko v jednom umožňuje organizáciám rýchlo expandovať do nových edgových lokalít.

 

Highlighty

  • vSAN ReadyNode certifikované all-in-one riešenie s predinštalovaným SW pre jednoduché nasadenie
  • Bezproblémová skúsenosť s VMware edge-to-cloud
  • Spoľahlivý HA cluster
  • Odolné hardvérové prostredie
  • Bezpečné spracovanie údajov priamo tam, kde sú vytvorené
  • Rýchlo expandujte do nových umiestnení Edge
  • Jednoduchý licenčný model pre edgové lokality
  • Samoinštalácia alebo zapojenie Lenovo PS