Lenovo a Veeam. Komplexné riešenie správy, obnovy dát a zálohovania.

02. 02. 2023Aktuality

Lenovo a Veeam. Komplexné riešenie správy, obnovy dát a zálohovania.

Dáta sú váš majetok. Zálohujte si ich.

Pre malé aj veľké spoločnosti je dôležité mať spoľahlivé a bezpečné riešenia zálohovania dát. Strata údajov sa totiž môže pre väčšinu firiem stať osudnou. To platí aj pre chýbajúci, alebo nedostatočný plán obnovy dát po havárii. Lenovo ponúka kompletný balík riešení zálohovania a obnovy dát od lídra v tomto odvetví, Veeam Software. Spolu s portfóliom serverov a úložných produktov spoločnosti Lenovo  zaistíme zákazníkom výkonnú ochranu dát vo všetkých cloudových, virtuálnych aj fyzických úloh pomocou jednoduchého, flexibilného a spoľahlivého riešenia.

Portfólio Veeam dostupné od spoločnosti Lenovo zahŕňa:

 • Veeam Availability Suite – trvalá licencia a univerzálne predplatné
 • Veeam Backup and Replication – trvalá licencia a univerzálne predplatné
 • Veeam ONE – trvalá licencia
 • Veeam Backup pre Office 365 – predplatné
 • Veeam Disaster Recovery Orchestrator – predplatné
 • V roku 2021 sa začalo predávať najnovšie vydanie – Veeam Backup and Replication Version 11. Ide o vydanie bohaté na funkcie, ako je priama integrácia rozhrania ONTAP API pre zálohovanie NAS s radom ThinkSystem DM na zefektívnenie, zjednodušenie a automatizáciu ochrany údajov.

Veeam a Lenovo sú partnermi už viac ako tri roky. Spoločne poskytujeme najmodernejšie riešenia zálohovania a obnovy dát, ktoré využívajú špičkový softvér Veeam a infraštruktúru Lenovo ThinkSystem a ThinkAgile. Servery Lenovo ThinkSystem a zariadenia ThinkAgile, postavené na osvedčených inováciách od spoločnosti Lenovo.

Prečo kupovať licencie Veeam od spoločnosti Lenovo?

Platforma Veeam Availability  v kombinácii s riešeniami od spoločnosti Lenovo umožňuje organizáciam urýchliť digitálnu transformáciu, zjednodušiť IT, znížiť riziká, znížiť náklady a zvýšiť obchodnú agilitu.

Integrácia spoločnosti Veeam s infraštruktúrou dátových centier Lenovo, vrátane hyperkonvergovanej infraštruktúry, úložiska a serverov typu bare-metal, poskytuje zákazníkom ochranu údajov pre kritické pracovné zaťaženia v hybridných cloudových prostrediach. 

Zjednodušením výkonu a dostupnosti aplikácií pre multicloudové pracovné zaťaženie poskytujú spoločnosti Lenovo a Veeam tieto kľúčové výhody:

 • Zjednodušené IT. Menej času stráveného prevádzkou IT a viac času venovaného pomoci transformácii podniku.
 • Nižšie náklady. Vylepšená efektivita dátového centra v kombinácii s flexibilitou na využitie úspor z rozsahu verejnej cloudovej infraštruktúry bez kompromisov vo výkone alebo dostupnosti.
 • Zvýšená návratnosť investícií. Zrýchlená obchodná inovácia prostredníctvom inteligentnej správy údajov využívaním Veeam DataLabs so sekundárnym úložiskom Lenovo pre DevTest, analýzu údajov a testovanie súladu s DR.

 

Produkty Veeam Backup / Disaster Recovery

Lenovo ponúka rôzne typy a formy produktov Veeam vrátane trvalých licencií a ročného predplatného.

 • Predplatné univerzálnej licencie Veeam Availability Suite: Toto predplatné zahŕňa sadu funkcií Enterprise Plus pre Availability Suite. Enterprise Plus zahŕňa zrýchlenie WAN a zálohu Storage Snapshot. Tieto univerzálne licencie sa predávajú v balíkoch po 10 inštanciách, ktoré možno použiť na virtuálne stroje, servery alebo agentov pracovných staníc. Zahrnuté sú zásuvné moduly aplikácií pre SAP/Oracle spolu s funkciami NAS. NAS je obmedzený na 500 GB na inštanciu.
 • Predplatné univerzálnej licencie Veeam Backup and Replication: Toto predplatné zahŕňa sadu funkcií Enterprise Plus pre zálohovanie a replikáciu. Tieto univerzálne licencie sa predávajú v balíkoch po 10 inštanciách, ktoré možno použiť na virtuálne stroje, servery alebo agentov pracovných staníc. Zahrnuté sú zásuvné moduly aplikácií pre SAP/Oracle spolu s funkciami NAS. NAS je obmedzený na 500 GB na inštanciu.
 • Trvalá licencia Veeam Availability Suite Enterprise Plus: Táto trvalá licencia je dodávaná s 1, 3 alebo 5-ročnými možnosťami podpory na úrovni produkcie v jedinom SKU. Predávajú sa po serverovej zásuvke. To zahŕňa súpravu funkcií Backup and Replication plus Veeam ONE, zálohovanie z Storage Snapshots a sandbox na požiadanie.
 • Trvalá licencia Veeam Backup and Replication Enterprise Plus: Táto trvalá licencia je základom portfólia Veeam. Táto licencia VBR sa dodáva v 1, 3 a 5-ročných balíkoch, ktoré zahŕňajú podporu na úrovni produkcie v jednom SKU. Táto licencia sa predáva na serverový soket. Táto ponuka zahŕňa zálohovanie z Storage Snapshots, on-demand Sandbox a doplnkov SAP/Oracle.
 • Veeam Availability Suite Perpetual Universal License: Je to rovnaké ako verzia s trvalou licenciou, ale dodáva sa v skupinách po 10 inštanciách v porovnaní s jednou zásuvkou. To zahŕňa súpravu funkcií Backup and Replication plus Veeam ONE, zálohovanie z Storage Snapshots a sandbox na požiadanie.
 • Veeam Backup and Replication Perpetual Universal License: Táto trvalá licencia je ako licencia na zásuvku, ale dodáva sa v skupinách po 10 inštanciách. Táto licencia VBR sa dodáva v 1, 3 a 5-ročných balíkoch, ktoré zahŕňajú podporu na úrovni produkcie v jednom SKU. Táto ponuka zahŕňa zálohovanie z Storage Snapshots, on-demand Sandbox a doplnkov SAP/Oracle.
 • Záložné predplatné Veeam Office 365: Toto predplatné zálohuje používateľské údaje Microsoft Office 365 a predáva sa v blokoch po 10 inštanciách. Sú dostupné v 1, 3 a 5-ročných balíkoch, ktoré zahŕňajú podporu na úrovni produktu.