HPE ProLiant Gen11 servery s procesormi Intel

25. 02. 2023Aktuality

HPE ProLiant Gen11 servery s procesormi Intel

Predbehnite svoju konkurenciu so servermi HPE ProLiant Gen11.

HPE kompletizuje svoju ponuku ProLiant serverov jedenástej generácie uvedením modelov s Intel CPU. Nové modely DL320, DL360, DL380 a ML350 posúvajú produktové portfólio opäť o krok vpred. Vďaka svojej vysokovýkonnej, bezpečnej a rozšíriteľnej architektúre poskytujú HPE ProLiant intuitívne, dôveryhodné a optimalizované výpočtové zdroje, ktoré sú ideálne vhodné pre celý rad moderných pracovných zaťažení vrátane AI, analytiky, cloudových natívnych aplikácií, graficky náročných aplikácií, strojového učenia, virtuálnej desktopovej infraštruktúry (VDI), či virtualizácie. Užívateľom prináša podstatne vyšší výkon, lepšiu bezpečnosť a vyššiu mieru automatizácie pri správe a údržbe.

Pozrime sa na hlavné dôvody výberu serverov HPE ProLiant Gen11 ako primárnej možnosti pre obchodné potreby.

 

VYŠŠÍ VÝKON

Intel procesory štvrtej generácie (Sapphire Rapids) prináša nárast výkonu až o 50%.

DDR5 pamäte s taktom 4800 MT/s poskytujú dvojnásobnú šírku I/O pásma.

PCIe gen5 zbernice zdvojnásobuje priepustnosť dátových ciest.

Podpora EDSFF NVMe diskov výrazne zvyšuje potenciálny storage kapacitu.

 

VYŠŠIA ÚROVEŇ ZABEZPEČENIA

Vylepšený iLO6 servisný processor so vstavanou funkciou Silicon Root of Trust chráni firmware servera pred napadnutím.

Plne integrovaný TPM 2.0 modul.

SPDM (Security Protocol and Data Model) rozširuje validáciu bezpečných ovládačov aj na PCIe komponenty ako sú: LAN adaptéry, RAID radiče, GPU karty a NVMe disky.

 

AUTOMATIZOVANÁ SPRÁVA

Management nástroj Compute Ops Manager prináša modernú cloud-based správu serverov. Z jednej konzoly môže používateľ ovládať všetky svoje zariadenia, bez ohľadu na to, či sú inštalované v jednej serverovni alebo na viacerých lokalitách.

 

S COM budú mať používatelia svoje prostredie vždy správne ošetrené, zabezpečené as aktuálnym firmvérom. Servery ProLiant Gen11 je možné konfigurovať, ponúkať a predávať. Existujúce servery Gen10 a Gen10+ zostávajú naďalej v predaji a budú v ponuke aj v priebehu roku 2023.