HPE GreenLake Storage MP prináša komplexný spôsob nakladania s dátami.

13. 06. 2023Aktuality

HPE GreenLake Storage MP prináša komplexný spôsob nakladania s dátami.

Vysoko výkonné, škálovateľné diskové pole pre blokové a súborové služby so skvelým pomerom cena/výkon. Nielen to je HPE GreenLake Storage MP.

HPE predstavilo nové riešenie pre ukladanie, ochranu a správu dát. Toto riešenie je zložené z modulárneho diskového poľa Alletra MP, z cloudového manažmentu GreenLake Data Services Cloud Console a z integrácie do ďalších GreenLake služieb ako sú napríklad Backup and Recovery alebo Disaster Recovery. Modularita GreenLake storage MP spočíva v možnosti škálovať ako kapacitu, tak výkon a riešenie doslova môže rásť s potrebami užívateľa. Zákazníci majú k dispozícii dve varianty MP storage: GreenLake for Block Storage MP, na ukladanie dátových blokov a GreenLake for File Storage MP, na ukladanie súborov.

Výhody, ktoré riešenie HPE GreenLake Storage MP prináša používateľom:

Jednoduchá cloudová správa.

Management poľa zaisťuje cloudová konzola GreenLake Data Services Cloud Console. DSCC do správy poľa prináša jednoduchosť, rýchlosť a efektivitu známu z cloudových prostredí. Inicializácia a nastavenie poľa je možné urobiť doslova na niekoľko klikov myšou a správa nevyžaduje hlboké storage znalosti administrátorov. Samozrejmosťou je najvyššia možná miera zabezpečenia vrátane definovania prístupových práv na základe rolí, alebo šifrovaná komunikácia.

Vysoký výkon a škálovateľnosť.

Vysoký výkon a škálovateľnosť kapacity diskového poľa umožňuje architektúra Alletra MP postavená na najmodernejšom hardvéri. Pole má kontrolóri pracujúce v režime aktív / aktív, kapacitu realizovanú na NVMe pevných diskoch, front-end konektivitu iSCSI / FC / NVMe, back-end konektivitu NVMe, schopnosť škálovať kapacitu pridaním diskov alebo celých kapacitných nodov, schopnosť škálovať výkon spájaním kontrolórových nodov.

100% dostupnosť dát.

100% dostupnosť dát, ich vysokú ochranu a efiktivitu zaisťuje bohatá výbava poľa. Do tém patria: snapshoty, klony, tenký provisioning, deduplikácia, kompresia, šifrovanie, replikácia atď. Nie je bez zaujímavosti, že všetko licencovanie je v cene poľa.

Vynikajúci pomer cena vs výkon.

S GreenLake storage MP užívateľ získa pole mission-critical parametrov za cenu zodpovedajúcu mid-range radu polí. Samozrejmosťou je možnosť čerpať MP storage ako službu v rámci programu GreenLake.

HPE GreenLake Storage MP znamená výrazný evolučný krok v portfóliu HPE storage. Má ambície nadviazať na úspech HPE 3PAR diskových polí a stať sa lídrom v oblasti blokových a súborových úložísk. Viac informácií nájdete TU.