Vertiv

Vertiv

Vertiv rieši najdôležitejšie výzvy, ktorým čelia dnešné dátové centrá, komunikačné siete a komerčné a priemyselné objekty, pomocou portfólia produktov a služieb v oblasti napájania, chladenia a IT infraštruktúry, ktoré siahajú od cloudu až po okraj siete (edge).

Spoločnosť Vertiv rieši najdôležitejšie výzvy, ktorým čelia dnešné dátové centrá, komunikačné siete a komerčné a priemyselné objekty, pomocou portfólia produktov a služieb v oblasti napájania, chladenia a IT infraštruktúry, ktoré siahajú od cloudu až po okraj siete (edge).

Vertiv je tak popredným poskytovateľom kompletne integrovanej „non-ICT infraštruktúry“ pre dátové centrá, serverovne a Edge computing.

Predchodca spoločnosti Vertiv spoločnosť Capitol Refrigeration Industries vznikla už v roku 1946 a od roku 1965 vyrábala ako prvé celosvetovo klimatizačné zariadenie pre počítačové miestnosti (CRAC).

V roku 2016 spoločnosť začína činnosť ako samostatná firma pod značkou Vertiv av roku 2020 vstupuje na newyorskú burzu (NYSE: VRT).

Vertiv vyrába zariadenie pod značkami, ktorým môžete dôverovať:

Alber™ - monitorovanie batérií
Avocent® - správa IT
Chloride® - priemyselné napájanie
Cybex™ - IT Management
Energy Labs - komerčné a priemyselné chladenie
Geist™ - rackové PDU
Knürr® - IT stojany / čajky
Liebert® - napájanie, chladenie a monitorovanie IT infraštruktúry
NetSure™ - prístupová infraštruktúra (access, edge, core), jednosmerné napájacie systémy

Spoločnosť Vertiv má sídlo v Columbuse v štáte Ohio v USA a celosvetovo zamestnáva približne 21 000 ľudí vo viac ako 130 krajinách.

Jedno z 19 výrobných a skladových centier pre strednú a východnú Európu má Vertiv aj na Slovensku, čo výrazne zvyšuje rýchlosť dodávok a dostupnosť..

Kontakt

Branislav Švigar

Account Manager ICT

EMAIL: bsvigar@dns.sk,

TEL: +421 918 975 485