Garland

Garland

Garland Technology je lídrom v odbore IT a OT sieťových riešení pre podniky, kritickú infraštruktúru a verejný sektor. Konštruuje a vyrába spoľahlivé a cenovo dostupné sieťové TAP a Network Packet Brokers a zaisťuje úplnú viditeľnosť siete a kompletnú platformu TAP a brokerov paketov.

Popredný svetový výrobca TAP zariadenia.

Garland Technology je lídrom v odbore IT a OT sieťových riešení pre podniky, kritickú infraštruktúru a verejný sektor po celom svete. Od roku 2011 Garland Technology konštruuje a vyrába jednoduché, spoľahlivé a cenovo dostupné sieťové TAP a Network Packet Brokers v Richardsone v Texase.

Garland Technology zaisťuje úplnú viditeľnosť siete tým, že poskytuje kompletnú platformu sieťových testovacích prístupových bodov (TAP) a produktov brokerov paketov.

Ak potrebujete pomoc s identifikáciou správnych riešení viditeľnosti siete IT/OT pre veľké aj malé projekty, alebo sa chcete dozvedieť viac o vynálezcovi prvej obtokovej technológie, neváhajte nás kontaktovať.

Produkty v portfóliu DNS
Produkty - Security TAP's / Packet Broker - filtrovanie dátového toku a záťaže na sieťovom perimetri.

Prečo si vybrať riešenie od Garland Technology?

Rozdiely medzi "TAP" a "SPAN".

 

Produkty Garland Technology a na ne naviazané služby zaisťuje divízia ICT. Kompletné kontaktné údaje nájdete v záložke kontakty.