Vylepšenia platformy HPE GreenLake

Domov >> Aktuality >> Vylepšenia platformy HPE GreenLake

Na HPE Discover 2022 spoločnosť Hewlett Packard Enterprise predstavila vylepšenia platforiem a nové cloudové služby pre HPE GreenLake, ako aj osem nových cloudových služieb HPE GreenLake, ktoré zákazníkom poskytujú väčší výber, kontrolu a predvídateľnosť pre ich podnikové cloudové služby.

 

Vylepšenia platformy HPE GreenLake

1. Nákup na platforme: Zákazníci budú môcť "kliknúť na nákup" priamo v rámci platformy - HPE GreenLake for Compute Ops Management bude k dispozícii toto leto, pričom HPE GreenLake pre–Block Storage a ďalšie ponuky prídu čoskoro.

2. Zvýšená bezpečnosť: Lokálna brána HPE GreenLake minimalizuje vystavenie bezpečnosti zo zariadení v sieti zákazníka prostredníctvom virtuálneho strojového zariadenia nainštalovaného na mieste.

3. Nový portál pre vývojárov: Portál vývojárov HPE GreenLake robí integráciu s HPE GreenLake konzistentným a predvídateľným zážitkom - dokumentácia pre HPE GreenLake pre správu compute ops je dnes k dispozícii s viacerými rozhraniami API na ceste.

4. Jednoduchšia správa aktív: Používatelia môžu teraz označovať zariadenia a vložiť obchodný kontext, ako sú názvy oddelení alebo projektov.

HPE GreenLake pre privátne cloudové podnikanie

1. Je vytvorený pre cloudové aj tradičné aplikácie a poskytuje automatizovaný, flexibilný, škálovateľný a podnikový privátny cloud.

2. Zahŕňa modulárnu infraštruktúru, softvér a podporuje nasadenie fyzických strojov, virtuálnych strojov a kontajnerových pracovných záťaží.

Nové dátové, úložné a výpočtové cloudové služby

1. HPE GreenLake for Data Fabric je riadená služba, ktorá obsahuje analyticky pripravenú dátovú platformu pre hybridné prostredia. Služba zvyšuje produktivitu s jedným ukladacím priestorom údajov prostredníctvom celofiremného prístupu k údajom.

2. HPE GreenLake for HCI (Hyperconverged Infrastructure) poskytuje cloudové operácie so softvérovým rozhraním na zjednodušenie virtuálnych strojov a správy infraštruktúry v hybridnom cloudovom prostredí.

3. HPE GreenLake for Disaster Recovery odomyká odolnosť v jednej jednoduchej platforme s neobmedzeným rozsahom, čo umožňuje zákazníkom zotaviť sa z incidentu v priebehu niekoľkých minút.

4. HPE for Backup and Recovery for AWS rozširuje svoju podporu virtuálnych strojov na podporu pracovných záťaží v AWS s jedinou konzolou na správu a jednotným riešením zálohovacích služieb pre lokálne aj cloudové pracovné zaťaženie.

5. HPE GreenLake pre–Block Storage zahŕňa univerzálne úrovne služieb, kde zákazníci môžu využívať nákladovo optimalizované úložné služby pre všeobecné pracovné zaťaženie.

6. HPE GreenLake for Compute Ops Management poskytuje cloudový zážitok, ktorý zjednodušuje a automatizuje výpočtovú správu životného cyklu.

Nové priemyselné riešenia

1. HPE GreenLake for Payments poskytuje bezpečnú platobnú platformu zameranú na nízke riziko a cloud je plne riadený odborníkmi z HPE GreenLake.

2. HPE GreenLake s FIS Ethos Engagement Suite umožňuje podnikom poskytovať personalizované zapojenie zákazníkov založené na údajoch, ktoré môže zvýšiť lojalitu zákazníkov a celkovú ziskovosť.

Ďalšie novinky