Predstavujeme novú identitu DNS

Domov >> Aktuality >> Predstavujeme novú identitu DNS

Vážení obchodní partneri,

 

vážime si našu vzájomnú spoluprácu, vašu priazeň a záujem o dianie u nás v DNS, a preto vám predstavujeme našu novú vizuálnu identitu, čo sa zmení a ako sa to dotkne práve Vás.

Budujeme distribúciu založenú na dlhodobej dôvere medzi partnermi a neustálom zlepšovaní schopností našich ľudí. Starostlivo počúvame a spoločne dokážeme zvoliť to najlepšie riešenie tak, aby sme vám prinášali skutočnú pridanú hodnotu na každom novom projekte.

 

Našim zámerom je zlepšovať komunikáciu, aby ste nás vy, naši partneri, dodávatelia aj kolegovia a členovia IT komunity, vnímali ako spoľahlivých partnerov a odborníkov. Nemeníme tým naše hodnoty, spôsob našej práce, ani naše dlhodobé vzťahy. Posilňujeme našu značku a rozvíjame spôsob, aby sme pre Vás boli jasne rozpoznateľní, zrozumiteľní a akční. Inovujeme a modernizujeme, ale zostávame čitateľní a budujeme dobré vzťahy.

 

Nižšie ponúkame podrobnosti, čo od nás môžete v budúcnosti očakávať, kto sme a ako sa zmení naša komunikácia. Zároveň oceníme Vaše námety a spätnú väzbu, čo Vám chýba, čo by sme mohli zlepšiť a pod. Spojte sa priamo snami alebo kýmkoľvek z našich zamestnancov, s ktorými pravidelne komunikujete.

 

Ďakujeme Vám a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

 

Petr Labis

Managing Director

 

Nové logo nadväzuje na existujúce, dodáva mu však moderný a nadčasový vzhľad. Veríme, že nás v ňom stále spoznáte. Najvýraznejšia zmena je v znaku loga. Trojuholník reprezentuje posun a pohyb vpred a evokuje písmeno D. Nepravidelnosť pôsobí sviežim, otvoreným dojmom a charakterom, pretože naša firma nie je uzavretá a prijíma nové výzvy. Pre ľahšie vysvetlenie sme pripravili jednoduché video.

Pozrieť video

 

Claim „Tvoríme distribúciu pre budúcnosť.“ vystihuje našu víziu. Takú distribúciu, ktorá bude vždy o krok vpred a umožní Vám, našim partnerom a dodávateľom, úspešne realizovať projekty rôznej veľkosti a náročnosti. Zároveň „Sme distribútor s pridanou hodnotou.“, čo nás jasne radí do VAD kategórie a odlišuje nás od objemovej (volume) distribúcie.

Našu pozornosť sme venovali aj ďalším grafickým prvkom. Farebná paleta využíva sýtejšie odtiene čiernej a modrej, ako aj doplnkové farby na zvýraznenie určitých prvkov. Modrá farba zastupuje vzťahy a je spájaná so spoľahlivosťou, pokojom, profesionalitou a technológiami. Typografia využíva moderné a univerzálne písma obľúbené u spoločností zameraných na technológie a vývoj, a postupne zmeníme všetky prvky našej komunikácie. Budeme ich pravidelne aktualizovať a chystáme sa spúšťať nové kanály.

 

 

ČO OD NÁS MÔŽETE OČAKÁVAŤ?

 

Jednoduchšia, otvorenejšia a profesionálna komunikácia

Našim cieľom je ponúkať vám relevantný obsah aj väčšiu variabilitu a personifikáciu podľa toho, čo vás zaujíma – či pôsobíte skôr v obchodnej alebo technickej sfére. Zmena sa bude diať postupne. Ponúkneme Vám nových spravodajcov, vytvoríme nové a skvalitníme existujúce komunikačné kanály v online. Naši kolegovia a experti Vám budú aj naďalej k dispozícii, inými slovami „máte komu zavolať a viete, že vám to vždy zdvihneme“.

 

Informácie o trendoch, produktoch a službách

Prinesieme vám faktické informácie, novinky, tipy a návody a inšpirácie, ktoré môžu rozvíjať vaše podnikanie aj podnikanie vašich zákazníkov. Ako distribútor s pridanou hodnotou aj my inovujeme a vytvárame nové typy služieb, pretože sa tým snažíme nájsť cestu, ako vždy urobiť niečo naviac a ako Vás podporiť pri vašich projektoch.

 

Podpora IT komunity

Angažujeme sa vo viacerých komunitách podľa zamerania. Zároveň aj my sami vytvárame podobné komunity – okrem tradičných stretnutí vytvárame diskusné fórum pre technických expertov, do ktorého každý z členov prispieva svojimi skúsenosťami z praxe, či rôznymi komentármi. 

 

 

Ďakujeme Vám a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

 

Ďalšie novinky