Nová rada serverov HPE ProLiant RL Gen11

Domov >> Aktuality >> Nová rada serverov HPE ProLiant RL Gen11

Nová rada serverov HPE ProLiant RL Gen11 s využitím procesorov Ampere® Altra® a Ampere® Altra® Max, ktorá poskytuje vysoký výkon a energetickú účinnosť.

28. júna na HPE Discover 2022 spoločnosť HPE oznámila, že je prvým veľkým poskytovateľom serverov, ktorý dodáva novú radu cloudových výpočtových riešení pomocou procesorov od spoločnosti Ampere.

Tento krok umožňuje spoločnosti HPE rozšíriť svoje automatizované, bezpečné a všestranné výpočtové riešenia na rýchlo rastúci trh poskytovateľov služieb, ako aj na digitálne podniky, ktoré prijímajú cloudový vývoj.

HPE ProLiant RL300 Gen11

Nové serverové riešenie HPE ProLiant RL300 Gen11, ktoré bude k dispozícii na celom svete v Q3 2022, poskytuje poskytovateľom služieb a podnikom, ktoré využívajú cloud, agilný, rozšíriteľný a dôveryhodný výpočtový základ na podporu inovácií.

Je prvý zo série serverov HPE ProLiant RL Gen11, ktoré poskytujú výpočtový výkon novej generácie s vyššou energetickou účinnosťou pomocou  procesorov Ampere® Altra® a Ampere Altra® Max.

Jeden z prvých používateľov serverov HPE ProLiant RL

CloudSigma, poskytovateľ čisto cloudovej infraštruktúry ako služba a platformy ako služby, si vybrala server HPE ProLiant RL300, aby naplnila svoje potreby pre agilnú a otvorenú platformu, ktorá by priniesla predvídateľné náklady a vysoký výkon.

Viac informácií sa dočítate priamo na web stránke HPE: https://www.hpe.com/us/en/servers/proliant-rl-300.html

Ďalšie novinky