HPE GreenLake mení pravidlá hry

Domov >> Aktuality >> HPE GreenLake mení pravidlá hry

"Plány a predpovede sú jedna vec, realita nás ale môže zaskočiť, čo najlepšie dokumentuje príchod tohtoročnej jari. Náhle časť biznisu potrebovala pridávať kapacitu, iná potrebovala škrtať. Kto mal HPE GreenLake, dokázal zmeny vyriešiť prakticky okamžite a nastaviť si všetko inak. To by sa u štandardných zmlúv alebo pri nákupe hardwaru stať nemohlo", hovorí Daniel Novák, obchodný riaditeľ českej pobočky HPE. 

 

Pred dvomi rokmi predstavil generálny riaditeľ spoločnosti HPE Antonio Neri highlight výročnej konferencie HPE Discover. Dovtedy zvučné názvy, revolučné technológie vystriedal iný prístup k IT. A že nešlo o krok vedľa, potvrdzujú aj tohtoročné výsledky. 

 

Rast tržieb HPE GreenLake v poslednom kvartáli je v porovnaní s obdobnými službami iných vendorov takmer dvojnásobný - a to takmer 82 % (pre porovnanie Microsoft Azure- nárast o 47%, Google Cloud o 43%, Amazon Web Services o 29%). Ako hovorí sám Antonio, "Cloud nie je cieľ, je len jednou z možností. Sedemdesiat percent aplikácií a dát sa prevádzkuje mimo cloudu a trendom je, že sa skôr posúvajú k okraju siete ako do centra."

 

GreenLake mení pravidlá hry. Zákazníci nepotrebujú najrýchlejšie či najvýkonnejšie zariadenia, ale čo najvhodnejšie pre ich podnikové aplikácie.

S GreenLake máte vyhraté, bez zložitých investícií či zmien infraštruktúry. 

 

Aké výhody Vám GreenLake ponúka? Prečítajte si v našom článku.

Pozrite si krátke video - HPE Consumption Analytics for HPE GreenLake and Public Cloud.

 

Zdrojhttps://www.enters.cz/uspesna-sazka-na-greenlake-roste-rychleji-nez-verejny-cloud/

Foto: HPE

Ďalšie novinky