Hitachi

Domov >> Vendori >> Hitachi

Spoločnosť s viac ako 100 ročnými skúsenosťami z IT a OT. Žiadna iná spoločnosť nemá väčšie skúsenosti v spojení týchto dvoch oblastí a toto unikátne umenie teraz aplikuje do IoT. Hitachi je svetovým lídrom v oblasti virtualizácie storage a patrí medzi troch najväčších výrobcov úložných systémov. Hitachi ďalej ponúka vo svojej triede najlepšie informačné technológie, služby a riešenia, ktoré zákazníkom prinášajú rýchlu návratnosť vložených investícií. S Hitachi dokážete spracovať dáta, analyzovať a vytvárať priemyselné analýzy pod jednou strechou.

Produkty v portfóliu DNS

Portfólio systému Hitachi je vhodné tak pre stredne veľké firmy a korporácie z rôznych hospodárskych odvetví, ako i pre finančné inštitúcie, energetické spoločnosti, utility, štátne organizácie, školstvo a zdravotníctvo. Medzi hlavné produkty pre ukladanie patrí Virtual Storage Platform Midrange Family Hitachi (VSP F/Gxx0) a Virtual Storage Platform F/G1500 ako Enterprise/Main-Frame Storage. Pre ukladanie súborov, archiváciu alebo zdielanie sa hodí Hitachi Network Attached Storage (HNAS), Hitachi Content Platform (HCP), Hitachi Content Platform Anywhere. Ako nástroj pre Big Data a analytiku - Pentaho, ako IoT Platformu- LUMADA.

Ďalej má Hitachi v portfóliu mnoho riešení pre každé odvetvie, napr. pre "Smart-city".

Kontakt

Produkty Hitachi a na ne nadväzujúce služby zabezpečuje divízia HPE. Kompletné kontaktné údaje nájdete v záložke kontakty.