Profil spoločnosti

Domov >> Profil spoločnosti

Sme IT distribútor s pridanou hodnotou (Value Added Distributor, VAD). Naše služby pokrývajú kompletný cyklus prípravy a realizácie náročných IT projektov. Pomôžeme vám s celým procesom - od návrhu cez predpredajnú podporu až po jeho samotnú realizáciu. Môžete sa na nás rovnako spoľahnúť aj v týchto oblastiach: popredajná podpora, financovanie IT projektov, IT projekty na kľúč marketingové služby a IT vzdelávanie, dátová analytika, cloudové riešenie na mieru, IT security a dalšie. 

Chcete vedieť viac? Opýtajte sa nás.

 

V DNS kladieme dôraz na dokonalý zákaznícky servis a individuálny prístup ku každému projektu. 

 

Spoločnosť DNS sa počas svojho viac ako dvadsaťročného pôsobenia na českom trhu vyvinula na veľmi úspešnú, sebavedomú a finančne stabilnú firmu - distribútora s pridanou hodnotou . Na tieto úspechy plynulo nadviazala DNS a.s., organizačná zložka Slovensko prostredníctvom lokálnych divízii HPE, Huawei, Microsoft a Software & Solution. Rozsah a kvalita poskytovaných služieb, široké produktové portfólio aj technologické znalosti radia DNS na špičku v obore. Spoločnosť je súčasťou skupiny eD Invest Group. 

 

Popis jednotlivých služieb nájdete v sekcii služby.

Dodávame riešenia od významných výrobcov z oblastí: bezpečnosť, datová analytika, servery, datové úložiská, sieťová infraštruktúra, či software.