Vysvetlite vašim zákazníkom ako funguje HPE Greenlake. S novými videami to pôjde ešte jednoduchšie.

Domov >> Aktuality >> Vysvetlite vašim zákazníkom ako funguje HPE Greenlake. S novými videami to pôjde ešte jednoduchšie.

Ktokoľvek má skúsenosti s plánovaním investícií do ďalšej firemnej IT infraštruktúry, musel si zákonite položiť otázku: koľko a čo vlastne potrebujem? Akú kapacitu, aký výkon, koľko serverov, koľko dátových úložísk, ktoré služby, akú úroveň ochrany a akú škálovateľnosť? A práve prostredníctvom biznis modelu HPE GreenLake od Hewlett Packard Enterprise pomôžte zákazníkom vyriešiť takéto obchodné výzvy.

HPE GreenLake prináša množstvo výhod. Medzi najatraktívnejšie benefity služby tak patrí aj to, že sa o ňu zákazníci nemusia starať, nenesú riziko rozhodovania na dlhšiu dobu dopredu a platia len to, čo aktuálne potrebujú a konzumujú.

 

Pre lepšiu predstavu zákazníka sú teraz k dispozícii nové vysvetľujúce videá pre niekoľko riešení HPE GreenLake.

HPE GreenLake for Private Cloud Enterprise je plne spravovaný, flexibilný privátny cloud, ktorý pomáha firmám uspokojovať potreby všetkých ich aplikácií. Pomocou flexibilného fondu zdrojov môžu správcovia IT jednoducho vytvárať, spravovať a prerozdeľovať virtuálne stroje, klastre a fyzické zariadenia. Je to otvorený systém s bežnými vývojárskymi nástrojmi a automatizovaným poskytovaním.

Správa distribuovaných údajov v rámci nasadení typu edge-to-cloud je výzvou, pretože brzdí prehľady, ktoré vaša firma potrebuje na získanie konkurenčnej výhody. HPE GreenLake for Data Fabric je plne spravovaná cloudová služba na podnikovej úrovni, ktorá zjednodušuje prístup ku všetkým vašim údajom, znižuje náklady prostredníctvom platby za použitie a spĺňa požiadavky na dodržiavanie predpisov a výkon.

Prehĺbte si svoje obzory o HPE GreenLake for HPC, plne spravovanej cloudovej službe s platbou za použitie pre vysokovýkonnú výpočtovú techniku. Zistite, ako táto ponuka poskytuje hodnotu výskumníkom, vedcom údajov a správcom IT, a získajte rýchly prehľad používateľských skúseností. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku greenlake.HPE.com.

V tomto videu nájdete prehľad platformy HPE GreenLake, kde môžete zjednotiť prehľady a operácie v rámci vašich sieťových, úložných, výpočtových a cloudových služieb. Zistite, ako platforma poskytuje hodnotu viacerým rolám vo vašej firme, a získajte rýchlejší prehľad používateľského prostredia.

Pozrite si tieto videá a zdieľajte ich aj so svojimi zákazníkmi aby ste zdôraznili hodnotu riešení HPE GreenLake. Predsa len raz vidieť je lepšie ako 100x počuť.

 

Ďalšie novinky