VMware Edge Compute Stack od Lenovo Think System SE350

Domov >> Aktuality >> VMware Edge Compute Stack od Lenovo Think System SE350

Rozšírte plynule prostredie VMware od dátového centra až na okraj (edge)

Lenovo a VMware spolupracujú už viac ako dvadsať rokov a pomáhajú zákazníkom zvládať ich najzložitejšie problémy v oblasti virtualizácie a digitálnej transformácie. Zákazníkom poskytujú bezpečné, škálovateľné a vysokovýkonné vSAN certifikované riešenie ReadyNode.

Riešenie je navrhnuté pre výpočtovú techniku na okrajoch siete poskytuje 2-uzlový cluster s vysokou dostupnosťou s Wi-Fi alebo káblovým pripojením a záložným mobilným LTE pripojením. Používa malé, robustné servery ThinkSystem SE350 Edge, ktoré podporujú rozšírenú teplotu, otrasy a vibrácie a poskytujú až 25 až 30 virtuálnych strojov na vzdialenom mieste/mieste Edge. Poskytuje nenáročný a nákladovo efektívny spôsob rozšírenia infraštruktúry vSphere® od spoločnosti VMware na okraj a jej správy pomocou existujúcich nástrojov na správu vSphere. Riešenie je možné nastaviť a spravovať z centralizovaného miesta pomocou vzdialeného svedka VMware vSAN™ a vSphere Lifecycle Manager. S pripravovanou podporou SD-WAN Orchestrator tiež môžete vytvoriť Secure Access Service Edge (SASE), ktorý bude spravovať všetky siete Edge z centralizovaného miesta.

Výhody

Kombinácia kompaktného a výkonného servera Lenovo ThinkSystem SE350 Edge s predinštalovaným VMware ESXi a definovaným softvérovým balíkom VMware vSAN a vSphere (VMware Tanzu™ a SD-WAN sú voliteľné) umožňuje jednoduché nasadenie tohto riešenia pre organizácie všetkých veľkostí a typov priemyslu. Lenovo ThinkSystem SE350 podporuje širokú škálu prípadov použitia v Edge, pričom spája vysoký výpočtový výkon a kompaktný a odolný tvar. Rozmerovo je veľmi skladný. S jeho 43 mm na výškou, 209 mm šírkou a 376 mm hĺbkou ho možno namontovať na stenu, uložiť na policu alebo inštalovať do racku. Server je tiež odolný voči prachu a zvládne teploty od 0 °C do 55 °C. Využíva procesory Intel Xeon D-2100, ktoré obsahujú procesor dátového centra optimalizovaný pre sieťové, úložné a cloudové systémy. Procesory Intel Xeon D-2100 majú až 16 jadier (k dispozícii aj 4c, 8c, 12c, 12c QAT) s výkonom na watt, ktorý je optimalizovaný pre edgové aplikácie.

Lenovo ThinkSystem SE350 je certifikovaný vSAN ReadyNode pre VMware vSphere verzie 6.7 a novšie. Je plne aktivovaný a pripojený k sieti Ethernet pre roztiahnutú konfiguráciu clustra VMware vSAN, pretože podporuje rôzne možnosti pripojenia, ako je káblový 10Gb alebo 1Gb Ethernet, pripojenia SFP+ alebo RJ45, Wi-Fi (koncový bod alebo prístupový bod) a mobilné pripojenie (napr. 4G LTE ). Kombinácia tohto výkonného špeciálneho hardvéru so softvérovým balíkom VMware šetrí čas a peniaze a zároveň znižuje riziko. Táto flexibilná kombinácia všetko v jednom umožňuje organizáciám rýchlo expandovať do nových edgových lokalít.

Highlighty

 

  • vSAN ReadyNode certifikované all-in-one riešenie s predinštalovaným SW pre jednoduché nasadenie
  • Bezproblémová skúsenosť s VMware edge-to-cloud
  • Spoľahlivý HA cluster
  • Odolné hardvérové prostredie
  • Bezpečné spracovanie údajov priamo tam, kde sú vytvorené
  • Rýchlo expandujte do nových umiestnení Edge
  • Jednoduchý licenčný model pre edgové lokality
  • Samoinštalácia alebo zapojenie Lenovo PS

Ďalšie novinky