RUNECAST news

Domov >> Aktuality >> RUNECAST news

Runecast Analyzer 4.3 je rozšírený o novú funkcionalitu- Enterprise console, slúžiacu pre správu veľkých VMware & AWS prostredí. 

 

Nový Runecast Analyzer 4.3 je navrhnutý pre veľké spoločnosti, ktoré potrebujú koordinovane spravovať VMware prostredie naprieč geograficky rozptýlenými inštaláciami.

Táto nová verzia dáva do rúk systémových administrátorov centralizovaný pohľad na virtuálne siete. Nová funkcionalita ďalej podporuje záväzok Runecastu poskytovať svojim zákazníkom automatickú kontrolu dodržovania doporučení VMware, Best Practices a Security Hardening Guide, a to všetko bez toho, aby Vaše dáta nevyhnutne opustili Vašu infraštruktúru.

 

Runecast Analyzer 4.2 prináša novú funkcionalitu SAP HANA & NIST pre užívateľov VMware. S doplnením VMware SAP HANA Best Practices do Runecast Analyzer 4.2 môžu teraz systémoví administrátori zaistiť optimálne nastavenie prostredia VMware infraštruktúry, na ktorej je prevádzkovaný systém SAP HANA. Runecast v tejto verzii ďalej predstavuje funkcionalitu automatizovaných kontrol súladu s bezpečnostným štandardon NIST, ktorý je využívaný radou organizácií pre zaistenie bezpečnosti virtuálnych sietí.

 

Chcete sa o Runecast Analyzer dozvedieť viac?

Registrujte sa na náš webinár tento štvrtok 21.5.2020 o 10,00 hod.

 

https://www.dns.sk/runecast-analyzer-webinar-o-tom-ako-predchadzat-minimalizovat-rizika

Ďalšie novinky