Najinteligentnejšie dátové úložisko

Domov >> Aktuality >> Najinteligentnejšie dátové úložisko

Dáta sú všade- treba ich však ukladať a spravovať.

Revolučnou odpoveďou pre podnikové riešenie je PRIMERA od HPE, najjinteligentnejší storage na trhu. Prináša jednoduchú správu i flexibilitu, ako aj okamžitý prístup dátam.

Čo získate s Primerou?

  1. Globálna inteligencia- Primera využíva možnosti doteraz najvyspelejšej AI prezentovanej nástrojom #InfoSight, ktorý je integrovaný priamo do diskového poľa.
  2. All-active architektúra – Primera je postavená na unikátnej multinodovej active/active architektúre, všetky zdroje sú vybalancované pre maximálny výkon, dátové cesty sú redundantné a umožňujú paralelný prístup k dátam. Zároveň prináša App-Aware flexibilitu, ktorá predpovedá a zabraňuje narušeniu, či chráni pred zlyhaním siete i úložiska. HPE svojmu diskovému poľu verí natoľko, že v štandardnej verzii s proaktívnou podporou garantuje 100% dostupnosti dát. A to bez akýchkoľvek ďalších záväzkov či podmienok.
  3. Servis-centric OS- Súčasťou poľa je operačný systém, ktorý výrazne uľahčuje inštaláciu, správu a údržbu dátového poľa. Systém sa sám nastaví a priebežne updatuje na základe nazbieraných dát.
  4. Timeless storage – Ide o program, ktorý Vám umožní k Primere priobjednať služby s radou ďalších benefitov, možnosť každé 3 roky získať od HPE bezplatne nový kontrolér s garanciou výkonnostného rastu . HPE zároveň vyhlásilo, že cena servisnej podpory sa výrazne nezvýši po skončeni predplatenej podpory.

Systém HPE Primera môže byť zároveň poskytovaný aj ako služba, a teda platíte len za to, čo skutočne využívate.

 

Primera je na trhu vo verziách  #allflash i  #hybrid , dostupné sú modely 

 

- A630/C630

- A650/C650

- A670/C670

 

pozrite si aj:

HPE Primera - the world's most intelligent storage platform

#HPE Primera The world’s most intelligent storage for mission-critical apps

 

 

Dokumenty: 
PrílohaVeľkosť
PDF icon hpe-primera-quick-spec.pdf432.17 KB

Ďalšie novinky