Lenovo oslavuje 30. výročie serverov ThinkSystem. Ako? Najširším rozšírením portfólia v jeho histórii.

Domov >> Aktuality >> Lenovo oslavuje 30. výročie serverov ThinkSystem. Ako? Najširším rozšírením portfólia v jeho histórii.

Pri príležitosti 30. výročia serverov ThinkSystem oznámila spoločnosť Lenovo najkomplexnejšie vylepšenie portfólia vo svojej histórii. Spoločnosť odhalila nové riešenia a služby infraštruktúry optimalizované na urýchlenie globálnej modernizácie IT s pokročilým výkonom, zabezpečením a udržateľnými výpočtovými schopnosťami pre organizácie akejkoľvek veľkosti.

Osvedčená inovácia

Zákazníci potrebujú novú IT architektúru, ktorá disponuje client-edge-network-cloud-intelligence, aby im pomohla využívať údaje a vytvárať poznatky, ktoré môžu transformovať ich podnikanie. Portfólio Lenovo Infrastructure Solutions V3 zahŕňa ďalšiu generáciu serverov a úložných systémov ThinkSystem, ThinkAgile a ThinkEdge, ktoré sú uznávané ako najspoľahlivejšie a najbezpečnejšie systémy v odvetví.

Lenovo predstavuje nové vysokovýkonné rackové servery ThinkSystem využívajúce procesory AMD EPYC™ 4. generácie, ktoré poskytujú vyšší výkon pre komplexné pracovné zaťaženie. Prostredníctvom procesorov AMD EPYC™ Lenovo vylepšuje svoje bezpečnostné funkcie ThinkShield pomocou AMD Infinity Guard na serveroch ThinkSystem a zariadeniach ThinkAgile.

Vďaka podpore od tejto novej generácie AMD EPYC ™, procesorov Intel® Xeon® Scalable a Arm, ako aj grafických procesorov AMD Instinct a NVIDIA a softvéru NVIDIA AI Enterprise môžu zákazníci spoločnosti Lenovo vykonávať vysokovýkonné výpočtové práce, AI a kritické obchodné úlohy v hybridných multicloudových výpočtových prostrediach.

 

Optimalizované riešenia pre inteligentnú transformáciu

Lenovo poskytuje globálne dostupné a podporované optimalizované riešenia infraštruktúry využívajúce rozsiahly partnerský ekosystém. Začínajú pochopením požiadaviek a očakávaní zákazníkov, pričom využijú viac ako 30 rokov celosvetového vedúceho postavenia v oblasti inovácií. Základnou vrstvou optimalizovaných infraštruktúrnych riešení je najspoľahlivejšie portfólio serverov v odvetví, ktoré je výkonné a bezpečné pod silným zastrešením ThinkShield Security.

Nová generácia hyperkonvergovaných riešení ThinkAgile V3 od Lenovo je vopred integrovaná s otvoreným ekosystémom partnerov, vrátane softvérových funkcií Microsoft, Nutanix a VMware, a je dostupná prostredníctvom TruScale Infrastructure ako služba pre maximálnu flexibilitu. Zákazníci môžu skombinovať pohodlie cloudového zážitku s bezpečnosťou a kontrolou tradičných lokálnych riešení.

Medzi novými riešeniami sú tri nové riešenia Lenovo Microsoft Azure: SQL for AI and Machine Learning (ML) Insights, Backup and Recovery a Azure Virtual Desktop.

 

Modernizácia IT v globálnom meradle

Moderné IT infraštruktúry musia byť posilnené proti čoraz sofistikovanejším bezpečnostným hrozbám a musia podporovať najvyššiu úroveň kontinuity podnikania. Lenovo Infrastructure Solutions V3 obsahuje vylepšené funkcie ThinkShield Security, ktoré sú k dispozícii s najmodernejšími funkciami zabezpečenia infraštruktúry v odvetví pre zvýšenú odolnosť IT. Modular Root of Trust od spoločnosti Lenovo pomáha chrániť, odhaľovať a zotavovať sa z kybernetických útokov pomocou vylepšenej detekcie neoprávnených zásahov a monitorovania zabudovaných do dizajnu čipu, zatiaľ čo Lenovo System Guard zaisťuje zvýšenú bezpečnosť medzi výrobou, dodaním a nasadením pomocou pokročilého monitorovania hardvéru.

 

Udržateľnosť a zodpovednosť

V dnešnej dobe sa od firiem očakáva, že budú slúžiť vyššiemu účelu s udržateľnými a zodpovednými inováciami. Rozšírené portfólio spoločnosti Lenovo je preto navrhnuté pre podporu rozvoja obehového hospodárstva. Prináša udržateľný model pokrývajúci všetky články hodnotového reťazca od výroby cez obalové materiály až po dizajn produktov, ktoré pomáhajú zákazníkom dosiahnuť ich ciele v oblasti udržateľnosti. Týka sa to aj rozšírenia ich Lenovo CO2 Offset Services na vybrané servery Lenovo ThinkSystem, ktoré pomáhajú spoločnostiam kompenzovať emisie podporou projektov OSN v oblasti klímy. Novo dostupné služby Lenovo TruScale Sustainability zase ponúkajú priebežné využívanie, ktoré pomáha predchádzať nadmernej spotreby, zatiaľ čo služby Lenovo Asset Recovery Services pomáhajú s likvidáciou majetku na konci životnosti. Napokon, piata generácia technológie Lenovo Neptune™ Direct Water-Cooling recykluje slučky teplej vody na chladenie systémov a umožňuje zákazníkom znížiť spotrebu energie až o 40 percent. Inovatívny dizajn obalov navyše využíva metódu integrácie do stojanov, v ktorej sú servery predinštalované v stojanoch, čím sa doteraz ušetrilo takmer 1 600 ton kartónu. Tieto vylepšenia spoločne pomáhajú zákazníkom spoločnosti splniť ciele udržateľnosti a podporujú víziu Lenovo dosiahnuť do roku 2050 čisté nulové emisie.

Ďalšie novinky