HPE SimpliVity - vylepšená platforma

Domov >> Aktuality >> HPE SimpliVity - vylepšená platforma

HPE SimpliVity 325 Gen10 Plus v2, má novú hyperkonvergovanú platformu založenú na AMD. Vylepšené funkcie ochrany údajov a vylepšenia HPE InfoSight – vrátane hybridného nástroja/cloudu poháňaného technológiou AI, ktorá by mohla urobiť z tejto platformy HPE SimpliVity najbezpečnejšie HCI na planéte.

Ochrana údajov je rozhodujúca pre každú organizáciu pre obnovu po nepredvídaných udalostiach a kontinuitu činností. Hyperkonvergovaná infraštruktúra HPE SimpliVity  (HCI) poskytuje našim zákazníkom zabudovanú ochranu údajov už takmer desať rokov a každým dňom sa portfólio stáva ešte bezpečnejším. HPE zavádza kompaktnú a výkonnú platformu založenú na AMD s množstvom nových softvérových funkcií 4.1.1.

Nový HPE SimpliVity 325 Gen10 Plus v2 je založený na najnovšom procesore AMD EPYC série 3. generácie. Tento výkonný 1U server má výnimočnú rovnováhu procesora, pamäte a I/O, čo je ideálne riešenie pre prípady použitia edge a VDI. Okrem toho táto platforma zahŕňa systém s vyššou kapacitou, ktorý ponúka o 33% viac úložného priestoru zákazníkom, ktorí potrebujú väčšiu kapacitu.

Nové funkcie kontajnera a umelej inteligencie

Podpora CSI (Container Storage Interface)

Pre organizácie, ktoré chcú modernizovať aplikácie a urýchliť vývojové cykly s architektúrou založenou na kontajneroch, HPE SimpliVity prináša ovládač Container Storage Interface (CSI) pre Kubernetes. CSI a podpora perzistentných uložísk umožňujú prevádzku VM aj kontajnerových pracovných záťaží na rovnakej platforme HPE SimpliVity na okrajových miestach, čo eliminuje potrebu vyhradenej infraštruktúry každého pracovného zaťaženia. Je to ideálna platforma pre zákazníkov, ktorí chcú zjednodušenú správu a ochranu údajov, ktorá zlepšuje natívne aplikácie v cloude nasadené v kontajneroch.

Nový doplnok HPE SimpliVity CSI 2.0 umožňuje rozšírenie trvalých dátových zväzkov pomocou funkcie s názvom Offline Volume Expansion. HPE SimpliVity bol testovaný s nástrojmi ako VMware Tanzu, RedHat OpenShift, Rancher a Google Anthos. Tieto cloudové kontajnerové platformy Kubernetes ponúkajú konzistentné zabezpečenie, vstavaný monitoring, centralizovanú správu zálohovacích politík a kompatibilitu s kontajnermi Kubernetes. Ponúkajú tiež rýchle samoobslužné poskytovanie a umožňujú vývojárom vytvárať, testovať a nasadzovať aplikácie v cloudovom prostredí.

Vylepšené funkcie HPE InfoSight

Spoločnosť HPE InfoSight, ktorá zhromažďuje informácie z celej inštalovanej bázy HPE zariadení na automatickú predikciu problémov s infraštruktúrou, má 1 250 biliónov dátových bodov v dátovom priestore, ktorý bol vybudovaný pred viac ako desiatimi rokmi.

HPE tím neustále vylepšuje HPE InfoSight pre HPE SimpliVity a predstavujeme vám nasledujúce nové funkcie:

•          Streaming Wellness – S toutou funkciou môžu zákazníci vidieť problémy a riešenia týkajúce sa uzlov HPE SimpliVity vrátane hardvéru, softvéru a akýchkoľvek externých chýb na portáli HPE InfoSight. Po upozornení prostredníctvom funkcie HPE InfoSight "call home" môžu zákazníci prijať nápravné opatrenia na základe navrhovaných odporúčaní na portáli.

•          5-minútový HeartBeat – Prostredníctvom portálu HPE Infosight uzly HPE SimpliVity každých päť minút odosielajú údaje. Tento "5-minútový HeartBeat" vám umožní vidieť minimálne podrobnosti o uzle ihneď po registrácii. Problémy s úložnými jednotkami (diskami) sú viditeľné v takmer reálnom čase na portáli, čo pomáha rýchlo identifikovať problémy s registráciou a pripojením.

Nástroj na hodnotenie HPE CloudPhysics

Na doplnenie HPE InfoSight pridala spoločnosť HPE do svojho arzenálu prelomový hybridný cloudový nástroj poháňaný technológiou AI s novou platformou SaaS HPE CloudPhysics.  Dátový priestor HPE CloudPhysics, ktorý zahŕňa viac ako 200 biliónov vzoriek údajov z viac ako 1 milióna virtuálnych počítačov, poskytuje vynikajúci prediktívny nástroj na posúdenie vášho prostredia, keď sa spojí s prediktívnym analytickým dátovým nástrojom HPE InfoSight.

HPE CloudPhysics vám môže pomôcť rýchlejšie sa dostať k IT riešeniu, pretože strávite menej času so zisťovaním a analýzou vašej aktuálnej infraštruktúry.

Transformujte svoju IT infraštruktúru pomocou HPE SimpliVity

Pozrite si toto video a zistite, ako vám HPE SimpliVity môže pomôcť získať väčšiu konkurenčnú výhodu.

 

Ďalšie novinky