HPE Presales novinky

Domov >> Aktuality >> HPE Presales novinky

Nové cloudové služby HPE GreenLake pre vysokovýkonné výpočty (high performance computing- HPC) prinášajú zákazníkom možnosť kombinovať výhody agilného, flexibilného, pay-per-use cloudového zážitku s osvedčenými a najpredávanejšími systémami HPC na svete od spoločnosti Hewlett Packard Enterprise. Táto flexibilná as-a-service platforma môže bežať buď on premises, a teda lokálne u vás, alebo v kolokačnom zariadení. Dostupná je už aj na Slovensku vďaka distribútorovi DNS a.s., organizačná zložka Slovensko.

 

Zdrojové materiály

 

 

Vďaka HPE GreenLake

- pre VDI si môžu zákazníci vybrať pracovníkov, ktorých chcú podporiť a veľkost remote pracovnej sily. Prepracované konfigurácie VDI sú optimalizované podľa typu remote pracovníka a ich cena, zostavenie či dodanie sú v preddefinovaných veľkostiach /100-300-500-1000.

Zákazníkom sa fakturuje mesačne (pay-per-use) a teda podľa vašej skutočnej potreby sa môžu znížiť alebo navýšiť. 

 

Zdrojové materiály

 

 

Riešenie HPE ProLiant DL 325 all-NVMe s Qumulo

- je optimalizované pre prípady s vysokou priepustnosťou a nízkou latenciou, ktoré zahŕňajú neštruktúrované dáta súborov. Nové All-NVMe Flash riešenie posúva spoločnosť HPE v ​​oblasti neštruktúrovaných dát o úroveň vyššie. Dizajn umožňuje podnikom prevádzkovať dátovo náročné aplikácie bez obmedzenia rýchlosti alebo kapacity.

 

Zdrojové materiály:

 

Pokroky HPE XP8

- ten teraz poskytuje lepší výkon a nižšiu latenciu s novým médiom 375 GB Storage Class Memory /SCM/ s podporou DeCo, šifrovania či inteligentného vrstvenia. Zákazníci zároveň získavajú viac kontroly na úrovni služieb a môžu nastaviť horné limity pre IOPs skupiny objemov a MB/s. Zákazníkom je zároveň umožnený prechod z HPE XP7 na HPE XP8 -nové nerušené možnosti migrácie a aktualizácia služieb HPE Pointnext Services s balíčkami HPE Datacenter Care Starter Pack. 

 

Zdrojové materiály:

 

 

Superpočítačová úložná technológia Cray ClusterStor E1000

je teraz k dispozícii v rackoch podnikových datacentier. Nové škálovateľné úložné jednotky už nepotrebujú vlastné racky ClusterStor, ale zapadajú do štandardných rackov dátového centra. Systémy sú škálovateľné bez architektonických obmedzení.

 

Zdrojové materiály: 

Ďalšie novinky