HPE má v Austrálii pomáhať v starostlivosti o domáce zvieratká počas pandémie

Domov >> Aktuality >> HPE má v Austrálii pomáhať v starostlivosti o domáce zvieratká počas pandémie

PetSure sa obracia na spoločnosť HPE pri poskytovaní starostlivosti o pol milióna chlpáčov uprostred pandémie COVID-19

 

 

Spoločnosť Hewlett Packard Enterprise (HPE) oznámila, že spoločnosť PetSure ako popredný austrálsky poskytovateľ poistenia pre domácich miláčikov, si vybrala HPE Nimble Storage dHCI na poskytovanie veterinárnej starostlivosti na diaľku. Počas pandémie totiž došlo k obrovskému nárastu počtov adopcií či dočasnej starostlivosti o domácich miláčikov. To ďalej viedlo k dopytu po zdravotnej starostlivosti či poradenstva v oblasti zdravia, chovateľských potrieb či poistení domáceho miláčka. Spoločnosť PetSure však potrebovala presunúť svojich zamestnancov z kancelárii do domáceho- virtuálneho prostredia a podporiť poskytovanie služieb na diaľku s ohľadom na dodržiavanie protipandemických opatrení. A rovnako- zabezpečiť kvalitnú starostlivosť o domáce zvieratá. 

 

"V minulosti sme používali AWS pre naše pracovné zaťaženie VDI, ale náklady boli príliš vysoké. S HPE Nimble Storage dHCI sme dokázali znížiť naše prevádzkové náklady o 50%, zlepšiť náš výkon dvojnásobne či zvýšiť efektivitu o 70%", hovorí Rob Colins, vedúci oddelenia infraštruktúry a služieb spoločnosti PetSure.

Vzrástlo poistenie domácich miláčikov, ktorí sa presúvajú zo záhrad do domovov  stávajú sa členmi rodiny. Ich "humanizácia" viedla k potrebe zdokonaliť IT infraštruktúru, ktorá umožní zamestnancov PetSure prácu na diaľku. 

 

 

Celý článok o využití storage HPE Nimble dHCI pri poskytovaní remote zdravotnej starostlivosti o domácich miláčikov v Austrálii  nájdete tu.

Foto: unsplash.com

 

 

 

 

Ďalšie novinky