HPE InfoSight predstavuje cross-stack analýzu pre Hyper-V a vylepšuje nástroj odporúčaní AI

Domov >> Aktuality >> HPE InfoSight predstavuje cross-stack analýzu pre Hyper-V a vylepšuje nástroj odporúčaní AI

IT administrátori  vedia, aké je náročné zistiť a včas vyriešiť problémy, ktoré majú vplyv na pracovné zaťaženie a výkon aplikácií. Nakoniec strávia nekonečné množstvo hodín pri preverovaní rôznych vrstiev IT infraštruktúry, vyhodnocovaním metrík a hľadaním príčiny.

 

Pred pár rokmi prišlo HPE InfoSight s komplexnou analýzou pre VMware, ktorá riešila problémy spôsobené zložitou interakciou medzi virtualizáciou a ukladacím priestorom.

Integrácia VMware sa stala jednou z najobľúbenejších funkcií, keďže tisickam zákazníkov vyriešiť problémy s výkonom VM .

 

Dnes HPE pridáva ďalší rozmer komplexnej analýzy, a to predstavením podpory pre Hyper-V prostredie. Takisto sa pridávajú nové vizualizácie a odporúčania pre vaše dátové úložiská.

 

Predstavujeme Vám komplexnú analýzu pre Hyper-V
 
Zákazníci majú často problém s výkonnosťou infraštruktúry aj z dôvodu, že virtualizácia neraz zakryje vzťahy medzi VM a podkladovým ložiskom. Komplexná analýza pre Hyper-V ponúka úplnú viditeľnosť topológie od klastrov po hostov Hyper-V, pre virtuálne počítače až po zoskupené zdieľané zväzky (CSV) a pre fyzické zväzky vo vašich poliach a naopak.

 

Vylepšený modul odporúčaní AI
 

Pred pár rokmi HPE predstavilo " modul odporúčaní AI", ktorý má pomôcť zákazníkom pri riešení problémov s výkonom úložného priestoru. Ak chcete zistiť viac, ako funguje, čítajte tu.

 

V prípade otázok kontaktujte prosím našu divíziu HPE 

Ján Terai - jterai@dns.sk

Peter Labis - plabis@dns.sk

Ďalšie novinky