HPE GreenLake - Edge-to-Cloud platform

Domov >> Aktuality >> HPE GreenLake - Edge-to-Cloud platform

HPE GreenLake je flexibilná služba, ktorá pomáha prenášať cloudové výhody priamo do vašej IT infraštruktúry. Stačí si zvoliť vlastné preferencie, vybrať služby, nastaviť výkon alebo objem údajov a odborníci DNS vám všetko nainštalujú. Zjednoťte všetky svoje aplikácie užívateľsky prívetivým systémom len niekoľkými kliknutiami. Výkon a objem vašej infraštruktúry si môžete nastaviť sami a vďaka princípu služby platíte len za to, čo skutočne používate.

Vďaka optimalizácii prevádzky sa nemusíte obávať nevyužitého priestoru alebo nedostatočného výkonu. Jednoduchá otvorená platforma vám pomôže vyriešiť všetko from edge-to-cloud a dokáže pracovať so všetkými systémami, na ktorési spomeniete. Všetky aktualizácie a inovácie sú v prevádzke takmer okamžite. S HPE GreenLake budete mať väčšiu kontrolu nad svojimi dátami, nové aplikácie spustite v priebehu niekoľkých minút a vaši vývojári už nebudú nič zdržovať.

 

PLAŤTE LEN ZA TO, ČO POUŽÍVATE

Vadia vám paušálne poplatky za služby, ktoré nepotrebujete? S HPE GreenLake sa nemusíte obávať zbytočných výdavkov. Nekupujete žiadny zbytočný hardvér a vďaka modelu pay-per-use platíte len za kapacitu, ktorú skutočne používate. Pomôžeme vám s nastavením a môžete podľa potreby zmeniť objemy údajov.

OVLÁDAJTE VŠETKO Z JEDNÉHO MIESTA

HPE GreenLake Central vám umožňuje ovládať všetky IT operácie vrátane cloudových a dátových centier z jedného miesta. Riadiaca tabuľa umožňuje efektívnejšiu správu a optimalizáciu práce. Vďaka centralizovanému systému máte vždy presný prehľad o tom, čo sa deje s vašimi údajmi.

PODPORA PRE ODBORNÉ DNS

Potrebujete pomôcť s analýzou vašich dát? Chceli by ste sa poradiť o funkciách vášho systému? Chcete zvýšiť kapacitu alebo implementovať novú službu? Personalizovaná a proaktívna podpora je vám k dispozícii.

Ďalšie novinky