HPE Ezmeral - softvérová platforma

Domov >> Aktuality >> HPE Ezmeral - softvérová platforma

Táto platforma poskytuje špičkové cloudové riešenia pre podnikanie na hromadné zvyšovanie pracovného zaťaženia a dátovo náročných činností.

Spoločnosť Hewlett Packard Enterprise predstavuje pokroky v softvérovom portfóliu HPE Ezmeral s novými produktmi a partnerstvami navrhnutými tak, aby pomohli firmám zjednotiť prístup k údajom od koncových zariadení po cloud a podnietiť ich iniciatívy digitálnej transformácie. Portfólio HPE Ezmeral poskytuje zákazníkom komplexnú hybridnú cloudovú analytickú platformu, ktorá zlepšuje kvalitu, opakovateľnosť, priepustnosť a čas potrebný na zhodnotenie ich pracovného zaťaženia AI/ML, analytiky a údajov.

Dnešné aktualizácie zahŕňajú nasledujúce:

  • Data Fabric HPE Ezmeral je teraz k dispozícii ako samostatný balík okrem toho, že je k dispozícii ako integrovaná súčasť platformy kontajnerov HPE Ezmeral a operácií strojového učenia HPE Ezmeral (ML Ops). Data Fabric HPE Ezmeral prináša perzistentnú úložnú vrstvu, ktorá zefektívňuje celý životný cyklus modelu strojového učenia v rámci lokálnych, verejných cloudov, hybridných cloudov a prostredí koncových zariadení.
  • Nový program HPE Ezmeral Technology Ecosystem, ktorý zahŕňa ISV ako Dataiku, MinIO, H2O.AI, Rapt.AI, Run: AI, Sysdig a Unravel, ktoré overili svoje aplikácie na HPE Ezmeral a umožňujú zákazníkom rýchlejšie vytvárať efektívne analytické prostredia.
  • Nové HPE Ezmeral Marketplace dostupné zákazníkom, ktoré prináša špičkové ISV a open-source projekty, ako napríklad Apache Spark, Tensorflow a mnoho ďalších, podnikom, ktoré chcú modernizovať výpočtové úlohy tak, aby boli natívne v cloude.

Data Fabric HPE Ezmeral je ideálny ako základ globálneho súborového systému pre rozsiahle zákazkové aplikácie

Softvérové ​​portfólio HPE Ezmeral je účelovo vytvorená hybridná cloudová platforma pre výpočtové úlohy dátovej vedy a analytiky pre podniky s cieľom vybudovať a urýchliť ich moderné iniciatívy v oblasti dátovej analýzy vo veľkom. Skladá sa z kompletnej  kontajnerovej platformy Kubernetes spolu so vstavanou perzistentnou úložnou vrstvou a ML Ops. Portfólio HPE Ezmeral má zásadnú úlohu v stratégii HPE od koncových zariadení až po cloud ako služba. V kombinácii s cloudovými službami HPE GreenLake, ktoré poskytujú agilné, nižšie náklady a konzistentné cloudové služby kdekoľvek, môžu zákazníci používať portfólio softvéru HPE Ezmeral na rýchlu transformáciu a modernizáciu všetkých svojich aplikácií, údajov a zefektívnenie analytického pracovného zaťaženia. Všetko sa nachádza v jednom modely služby. Platformy kontajnerov HPE Ezmeral a HPE Ezmeral ML Ops sú teraz k dispozícii ako cloudové služby prostredníctvom HPE GreenLake.

Spoločnosť HPE plánuje v budúcnosti ponúkať HPE Ezmeral Data Fabric ako službu HPE GreenLake.

Viac informácií sa dozviete v odkaze: https://www.hpe.com/us/en/software.html

 

Ďalšie novinky