HPE dodáva špičkové HPC riešenie cez GreenLake

Domov >> Aktuality >> HPE dodáva špičkové HPC riešenie cez GreenLake

Nové cloudové služby HPE GreenLake pre HPC umožnia podnikom prevádzkovať najnáročnejšie pracovné záťaže s plne manažovateľnými, predinštalovanými cloudovými službami pre HPC pre prevádzku v akomkoľvek dátovom centre alebo kolokačnom prostredí.

 

Spoločnosť HPE dnes, 9. decembra 2020 oznámila, že urýchľuje prijímanie vysokovýkonných počítačov (High Performance Computing HPC) tým, že ponúka svoje špičkové riešenia HPC ako službu prostredníctvom GreenLake. Nové cloudové služby tak zákazníkom umožnia kombinovať silu agilného, flexibilného, pay-per-use cloudového zážitku s popredným HPC systémom od HPE. 

 

Každý podnik je teraz schopný zvládnuť svoje najnáročnejšie výpočtové a dátovo náročné zaťaženie, posilniť AI a ML iniciatívy, urýchliť čas potrebný na nahliadnutie a vytváranie nových produktov a skúseností prostredníctvom flexibilnej as-a-service platformy. 

 

Nová ponuka odstraňuje zložitosť a náklady spojené s tradičným nasadením HPC tým, že poskytuje plne manažovateľné, predinštalované služby založené na účelových systémoch HPC, software, úložných a sieťových riešeniach. Zákazníci si ich môžu objednať prostredníctvom samoobslužného portálu s jednoduchou point-and-click funkciou pre výber správnej konfigurácie podľa vlastného pracovného zaťaženia a potrieb. Služby potom dostanú za menej ako 14 dní. 

 

Pre viac informácii si môžete prečítať HPE tlačovú správuv anglickom jazyku:

https://www.hpe.com/us/en/newsroom/press-release/2020/12/hewlett-packard-enterprise-accelerates-mainstream-enterprise-adoption-for-high-performance-computing-with-worlds-most-powerful-solutions-delivered-as-a-service-through-hpe-greenlake.html

 

Foto credit: HPE

 

Ďalšie novinky