Hitachi Vantara dosahuje nové rýchlosti

Domov >> Aktuality >> Hitachi Vantara dosahuje nové rýchlosti

Partnerstvo s WekaIO a nové Hitachi Content Platform umožní zákazníkom získať rýchlejšie prístupy a postrehy z neštrukturovaných dát. Hitachi Vantara oznámila nový distribuovaný súborový systém a riešenie pre, ktoré zákazníkom pomôže získať rýchlejší prístup a prehľad o neštrukturovaných dátach, ako sú e-maily, dokumenty, zdravotnícke záznamy, audio, video a obrázky, atď.

Nové riešenie bude dodané prostredníctvom partnerstva s WekaIO (Weka), lídrom inovácií v oblasti s vysoko výkonným, škálovateľným ukladaním súborov pre aplikácie náročné na dáta. Hitachi Vantara  taktiež oznámila rozšírenie Hitachi Content Platform (HCP), jeho softwarového riešenia pre ukladanie cloudových objektov pre pripojenia "výrobcov dát", užívateľov, aplikácií a zariadení. Aktualizácia HCP bude lepšie podporovať neštrukturované záťaže budúcich generácií. Nový OEM vzťah s Wekou posilní portfólio Hitachi Vantara o vysoko výkonný, natívny s NVMe, paralelný súborový systém, ktorý spoločnostiam dodá v tesnom spojení s dátovým úložiskom HCP. Toto výkonné sieťové úložisko  (NAS) bude vhodné pre použitie s aplikáciami umelej inteligencie, strojového učenia a analytiky v celej rade priemyslových odvetví. 

Expanzia HCP taktiež lepšie podporí ďalšiu generáciu neštrukturovanej záťaže s výkonovo optimalizovanými„all-flash“ HCP nodmi. Tieto nové funkcie poskytnú takmer 3,4krát vyššiu priepustnosť protokolu Amazon Simple Storage Service (S3), čo následne vediet k zníženiu nákladov až o 34%.

Celá správa v EN TU

 

Kontakt

JIŘÍ NÁJEMNÍK
Solution Architect, jnajemnik@dns.cz,  +420 736 519 746

Ďalšie novinky