Držte krok s pokrokom v technológiách so školeniami od HPE

Domov >> Aktuality >> Držte krok s pokrokom v technológiách so školeniami od HPE

V HPE začína nový fiškálny rok, tak sa poďte spolu s nami pozrieť, čo všetko je pre vás v oblasti certifikácie a školení pripravené, respektíve, ktoré kurzy by ste mali absolvovať.

 

 

BUSINESS PARTNER

Business Partnerom stačí absolvovať nové obchodné školenie cez Sales Pro.

Aj tento rok si pre vás v HPE pripravili iniciatívu tzv. EARLY BIRD čo znamená, že pokiaľ stihnete toto školenie absolvovať počas H123, t. j. do 30.4.2023 tak pre kvalifikáciu do partnerského programu FY24 si môžete ponížiť plnenie thresholdu o 20%.

 

Graphical user interface, text, application</p>
<p>Description automatically generated

Pre Aruba Business Partnerov existuje alternatíva - obchodný certifikát  – Skúška HPE2-W07 sa dá absolvovať v PearsonVUE.

 

 

SILVER PARTNERI

Silver HIT partneri musia získať (min. 2 obchodníci od partnera) jeden z uvedených obchodných certifikátov prostredníctvom SalesPro.

  • Certifikát HPE Sales Certified – As-a-service Solutions [2023] už je dostupný,
  • HPE Sales Certified – HPE Edge-to-Cloud Solutions [2023] budú v HPE spúšťať 15.12.2022.

Pozor – cena vouchrov na skúšku sa mení. Partneri, ktorí sa rozhodnú získať obchodný certifikát počas Q1 2023 si môžu voucher kúpiť za 60 USD, od Q2 a Q3 budú ceny drahšie. 

Platnosť vouchra je 60 dní, po exspirácii ho žiaľ nie je možné predĺžiť a partner si musí kúpiť nový.

 

https://salespro.hpe.com/sales-cert/

 

Text</p>
<p>Description automatically generated

 

 

Ak patríte medzi Silver Networking partnerov, potom budete potrebovať 1x obchodný certifikát https://certification-learning.hpe.com/tr/datacard/Certification/Aruba-SCE-APAS – Skúška HPE2-W07 sa dá absolvovať v PearsonVUE.

 

 

Z povinných školení je to momentálne všetko, avšak pre viac informácii o školeniach sledujte https://certification-learning.hpe.com/tr. Či už ide o novú certifikáciu alebo len o to zostať v obraze, školiace kurzy od HPE vám pomôžu získať základné zručnosti v oblasti najnovších IT technológií alebo predajných prístupov. Zlepšite svoje zručnosti a znalosti na pochopenie obchodných potrieb a požiadaviek na navrhovanie, predaj a poskytovanie správnych zákazníckych riešení. Pomocou certifikácie a vzdelávania si môžete vybudovať svoje obchodné a technické know-how. Navyše si môžete vybrať formu školenia, ktorá najviac vyhovuje vám a vášmu systému učenia sa.

 

Ďalšie novinky